RLR05C2701FRB14
DigiKeyn tuotenumero
541-RLR05C2701FRB14-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RLR05C2701FRB14
Kuvaus
RES 2.7K OHM 1% 1/8W AXIAL
Tarkka kuvaus
2.7 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä, Hitsattava Metallikalvo
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Koko/mitat
0,066" halk. x 0,150" pit. (1,68mm x 3,81mm)
Vikataajuus
R (0,01%)