RLR05C1913FRRE7 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
191 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä, Hitsattava Metallikalvo
RLR05C1913FRRE7
DigiKeyn tuotenumero
541-RLR05C1913FRRE7TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RLR05C1913FRRE7
Kuvaus
RES 191K OHM 1% 1/8W AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
31 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Ominaisuudet
Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä, Hitsattava
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Aksiaalinen
Resistanssi
Koko/mitat
0,066" halk. x 0,150" pit. (1,68mm x 3,81mm)
Toleranssi
Terminointien lukumäärä
2
Teho (wattia)
Vikataajuus
R (0,01%)