RH01025R00FC02 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
25 Ohms ±1% 12,5W Kierresuojattu Koteloidut vastukset
RH Series
RH01025R00FC02
DigiKeyn tuotenumero
RHB-25-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RH01025R00FC02
Kuvaus
RES CHAS MNT 25 OHM 1% 12.5W
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RH01025R00FC02 -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
±20ppm/°C
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 250°C
Sarja
Ominaisuudet
Kosteutta kestävä
Pakkaustapa
Irtotavara
Pinnoite, kotelon tyyppi
Alumiini
Osan tila
Aktiivinen
Kiinnitysominaisuus
Laipat
Resistanssi
25 Ohms
Koko/mitat
0,750" pit. x 0,800" lev. (19,05mm x 20,32mm)
Toleranssi
±1%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,405" (10,29mm)
Teho (wattia)
12,5W