RCV1206499KFKEA
DigiKeyn tuotenumero
BC2832TR-ND - Rullattu teippi (TR)
BC2832CT-ND - Cut Tape (CT)
BC2832DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RCV1206499KFKEA
Kuvaus
RES SMD 499K OHM 1% 1/4W 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
499 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Piirivastukset 1206 (3216 metrinen) Korkeajännite Paksukalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RCV1206499KFKEA -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Korkeajännite
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,024" (0,60mm)