RCS06038K66FKEA
DigiKeyn tuotenumero
541-RCS06038K66FKEATR-ND - Rullattu teippi (TR)
541-RCS06038K66FKEACT-ND - Cut Tape (CT)
541-RCS06038K66FKEADKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RCS06038K66FKEA
Kuvaus
RES 8.66K OHM 1% 1/2W 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
8.66 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Piirivastukset 0603 (1608 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200, Pulsseja kestävä Paksukalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RCS06038K66FKEA -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200, Pulsseja kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,061" pit. x 0,033" lev. (1,55mm x 0,85mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,020" (0,50mm)