RCS06031K47FKEA on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
Panasonic Industry
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Panasonic Industry
1.47 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Piirivastukset 0603 (1608 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200, Pulsseja kestävä Paksukalvo
RCS06031K47FKEA
DigiKeyn tuotenumero
RCS06031K47FKEA-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RCS06031K47FKEA
Kuvaus
RES 1.47K OHM 1% 1/2W 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
RCS06031K47FKEA -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200, Pulsseja kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,061" pit. x 0,033" lev. (1,55mm x 0,85mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,020" (0,50mm)