RCG0603100RFKEA | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | RCG0603100RFKEA |
Kuvaus | RES 100 OHM 1% 1/10W 0603 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 17 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 100 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Piirivastukset 0603 (1608 metrinen) Paksukalvo |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | RCG0603100RFKEA -mallit |
Kategoria | Lämpötilakerroin ±100ppm/°C |
Valm. | Toimintalämpötila -55°C – 155°C |
Sarja | Pakkaus / kotelo 0603 (1608 metrinen) |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Valmistajan laitepakkaus |
Osan tila Aktiivinen | Koko/mitat 0,061" pit. x 0,033" lev. (1,55mm x 0,85mm) |
Resistanssi | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,020" (0,50mm) |