RCG0603100RFKEA
DigiKeyn tuotenumero
541-1778-2-ND - Rullattu teippi (TR)
541-1778-1-ND - Cut Tape (CT)
541-1778-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RCG0603100RFKEA
Kuvaus
RES 100 OHM 1% 1/10W 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Piirivastukset 0603 (1608 metrinen) Paksukalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RCG0603100RFKEA -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Sarja
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Valmistajan laitepakkaus
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,061" pit. x 0,033" lev. (1,55mm x 0,85mm)
Resistanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,020" (0,50mm)