ILHB0805ER221VHC41 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Pulse Electronics
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
TDK
Uutta DigiKeyllä
220 Ohms @ 100 MHz 1 Signaalilinja Ferriittitukilevyt ja sirut 0805 (2012 metrinen) 3A 40mOhm
ILHB0805ER221VHC41
DigiKeyn tuotenumero
541-ILHB0805ER221VHC41TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ILHB0805ER221VHC41
Kuvaus
FERRITE BEAD 220 OHM 0805 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
40mOhm
Valmistaja
Vishay Dale
Luokitukset
AEC-Q200
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Signaalilinja
Korkeus (maks.)
0,041" (1,05mm)
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Impedanssi taajuudella
220 Ohms @ 100 MHz
Ominaisuudet
Autoteollisuus
Virtaluokitus (maks.)
3A