IHLP5050EZER5R6M01
DigiKeyn tuotenumero
541-IHLP5050EZER5R6M01TR-ND - Rullattu teippi (TR)
541-IHLP5050EZER5R6M01CT-ND - Cut Tape (CT)
541-IHLP5050EZER5R6M01DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IHLP5050EZER5R6M01
Kuvaus
FIXED IND 5.6UH 11.5A 16.5 MOHM
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
5.6 µH Suojattu Valettu Induktori 11.5 A 16,5mOhm Epästandardi
EDA/CAD-mallit
IHLP5050EZER5R6M01 -mallit
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
22A
DC-resistanssi (DCR)
16,5mOhm
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,520" pit. x 0,508" lev. (13,20mm x 12,90mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,197" (5,00mm)