IHLP5050EZER100M01 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | IHLP5050EZER100M01 |
Kuvaus | FIXED IND 10UH 9A 25.5 MOHM SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 13 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 10 µH Suojattu Valettu Induktori 9 A 25,5mOhm maks. Epästandardi |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | IHLP5050EZER100M01 -mallit |
Kategoria | Virta - saturaatio (Isat) 16A |
Valm. | Suojakuori Suojattu |
Sarja | DC-resistanssi (DCR) 25,5mOhm maks. |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toimintalämpötila -55°C – 125°C |
Osan tila Aktiivinen | Induktanssitaajuus - testi 100 kHz |
Tyyppi Valettu | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Induktanssi | Pakkaus / kotelo Epästandardi |
Toleranssi ±20% | Koko/mitat 0,520" pit. x 0,508" lev. (13,20mm x 12,90mm) |
Virtaluokitus (ampeeria) | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,197" (5,00mm) |