IHLP4040DZER1R5M01 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | IHLP4040DZER1R5M01 |
Kuvaus | FIXED IND 1.5UH 15A 5.8 MOHM SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 13 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 1.5 µH Suojattu Valettu Induktori 15 A 5,8mOhm maks. Epästandardi |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | IHLP4040DZER1R5M01 -mallit |
Kategoria | Suojakuori Suojattu |
Valm. | DC-resistanssi (DCR) 5,8mOhm maks. |
Sarja | Toimintalämpötila -55°C – 125°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Induktanssitaajuus - testi 100 kHz |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Tyyppi Valettu | Pakkaus / kotelo Epästandardi |
Induktanssi | Valmistajan laitepakkaus 4040 |
Toleranssi ±20% | Koko/mitat 0,425" pit. x 0,400" lev. (10,80mm x 10,16mm) |
Virtaluokitus (ampeeria) | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,157" (4,00mm) |
Virta - saturaatio (Isat) 27,5A |