IHLP4040DZER1R0M01
DigiKeyn tuotenumero
541-1300-2-ND - Rullattu teippi (TR)
541-1300-1-ND - Cut Tape (CT)
541-1300-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IHLP4040DZER1R0M01
Kuvaus
FIXED IND 1UH 17.5A 4.1 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 µH Suojattu Valettu Induktori 17.5 A 4,1mOhm maks. Epästandardi
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
IHLP4040DZER1R0M01 -mallit
DC-resistanssi (DCR)
4,1mOhm maks.
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Induktanssi
Valmistajan laitepakkaus
4040
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,425" pit. x 0,400" lev. (10,80mm x 10,16mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,157" (4,00mm)
Virta - saturaatio (Isat)
36A