IHLP1212ABER1R0M11
DigiKeyn tuotenumero
541-2566-2-ND - Rullattu teippi (TR)
541-2566-1-ND - Cut Tape (CT)
541-2566-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IHLP1212ABER1R0M11
Kuvaus
FIXED IND 1UH 4A 37.5 MOHM SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 µH Suojattu Valettu Induktori 4 A 37,5mOhm maks. Epästandardi
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
IHLP1212ABER1R0M11 -mallit
Kategoria
Suojakuori
Suojattu
Valm.
DC-resistanssi (DCR)
37,5mOhm maks.
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
90MHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Osan tila
Vanhentunut
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Tyyppi
Valettu
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Induktanssi
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,144" pit. x 0,118" lev. (3,65mm x 3,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,047" (1,20mm)
Virta - saturaatio (Isat)
5A