IHLE3232DDER220M5A
DigiKeyn tuotenumero
541-IHLE3232DDER220M5ATR-ND - Rullattu teippi (TR)
541-IHLE3232DDER220M5ACT-ND - Cut Tape (CT)
541-IHLE3232DDER220M5ADKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IHLE3232DDER220M5A
Kuvaus
FIXED IND 22UH 3.7A 110.21 MOHM
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
22 µH Suojattu Induktori 3.7 A 110,21mOhm maks. Epästandardi, 4 johtoa
Kategoria
DC-resistanssi (DCR)
110,21mOhm maks.
Valm.
Taajuus - itseresonoiva
9MHz
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Materiaali - ydin
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Induktanssi
Pakkaus / kotelo
Epästandardi, 4 johtoa
Toleranssi
±20%
Valmistajan laitepakkaus
Epästandardi, 4 johtoa
Virtaluokitus (ampeeria)
Koko/mitat
0,350" pit. x 0,344" lev. (8,89mm x 8,74mm)
Virta - saturaatio (Isat)
3,8A
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,174" (4,42mm)