ERL32301R00FKEK500 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
301 Ohms ±1% 1W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Kosteutta kestävä Metallikalvo
ERL32301R00FKEK500
DigiKeyn tuotenumero
541-ERL32301R00FKEK500-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ERL32301R00FKEK500
Kuvaus
RES 301 OHM 1% 1W AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
31 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Koostumus
Valm.
Ominaisuudet
Kosteutta kestävä
Sarja
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Resistanssi
Valmistajan laitepakkaus
Aksiaalinen
Toleranssi
Koko/mitat
0,190" halk. x 0,562" pit. (4,83mm x 14,27mm)