ERC7042K200FHEB500
DigiKeyn tuotenumero
541-ERC7042K200FHEB500TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ERC7042K200FHEB500
Kuvaus
RES 42.2K OHM 1% 3/4W AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
31 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
42.2 kOhms ±1% 0,75W, 3/4W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Kosteutta kestävä Metallikalvo
Kategoria
Ominaisuudet
Kosteutta kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Aksiaalinen
Resistanssi
Koko/mitat
0,180" halk. x 0,562" pit. (4,57mm x 14,27mm)