ERC703K6500BEEK500 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
3.65 kOhms ±0,1% 0,75W, 3/4W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Kosteutta kestävä Metallikalvo
ERC703K6500BEEK500
DigiKeyn tuotenumero
541-ERC703K6500BEEK500-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ERC703K6500BEEK500
Kuvaus
RES 3.65K OHM 0.1% 3/4W AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
31 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Ominaisuudet
Kosteutta kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Aksiaalinen
Resistanssi
Koko/mitat
0,180" halk. x 0,562" pit. (4,57mm x 14,27mm)