ERC558K2500BHEA500 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
8.25 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Kosteutta kestävä Metallikalvo
ERC558K2500BHEA500
DigiKeyn tuotenumero
541-ERC558K2500BHEA500TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ERC558K2500BHEA500
Kuvaus
RES 8.25K OHM 0.1% 1/8W AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
31 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Ominaisuudet
Kosteutta kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Aksiaalinen
Resistanssi
Koko/mitat
0,094" halk. x 0,250" pit. (2,39mm x 6,35mm)