ERC5582K500BHEK600 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Tekniset tiedot
82.5 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Kosteutta kestävä Metallikalvo
ERC5582K500BHEK600
DigiKeyn tuotenumero
541-ERC5582K500BHEK600-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ERC5582K500BHEK600
Kuvaus
RES 82.5K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
Tarkka kuvaus
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Koko/mitat
0,097" halk. x 0,280" pit. (2,46mm x 7,11mm)