ERC5576R800BEEB500 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Tekniset tiedot
76.8 Ohms ±0,1% 0,125W, 1/8W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Kosteutta kestävä Metallikalvo
ERC5576R800BEEB500
DigiKeyn tuotenumero
541-ERC5576R800BEEB500TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ERC5576R800BEEB500
Kuvaus
RES 76.8 OHM 0.1% 1/8W AXIAL
Tarkka kuvaus
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Koko/mitat
0,094" halk. x 0,250" pit. (2,39mm x 6,35mm)