ERC55464R00BEEK600
DigiKeyn tuotenumero
541-ERC55464R00BEEK600-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ERC55464R00BEEK600
Kuvaus
RES 464 OHM 0.1% 1/4W AXIAL
Tarkka kuvaus
464 Ohms ±0,1% 0,25W, 1/4W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Kosteutta kestävä Metallikalvo
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Koko/mitat
0,097" halk. x 0,280" pit. (2,46mm x 7,11mm)