ERC553K0100FEEK500 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Tekniset tiedot
3.01 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Kosteutta kestävä Metallikalvo
ERC553K0100FEEK500
DigiKeyn tuotenumero
541-ERC553K0100FEEK500-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ERC553K0100FEEK500
Kuvaus
RES 3.01K OHM 1% 1/8W AXIAL
Tarkka kuvaus
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Koko/mitat
0,094" halk. x 0,250" pit. (2,39mm x 6,35mm)