ERC5537K400BEEA500 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Varastossa: 95
37.4 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Kosteutta kestävä Metallikalvo
ERC5537K400BEEA500
DigiKeyn tuotenumero
541-ERC5537K400BEEA500TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ERC5537K400BEEA500
Kuvaus
RES 37.4K OHM 0.1% 1/8W AXIAL
Tarkka kuvaus
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Koko/mitat
0,094" halk. x 0,250" pit. (2,39mm x 6,35mm)