ERC5519K100FHEB500 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Tekniset tiedot
19.1 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Kosteutta kestävä Metallikalvo
ERC5519K100FHEB500
DigiKeyn tuotenumero
541-ERC5519K100FHEB500TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ERC5519K100FHEB500
Kuvaus
RES 19.1K OHM 1% 1/8W AXIAL
Tarkka kuvaus
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Koko/mitat
0,094" halk. x 0,250" pit. (2,39mm x 6,35mm)