ERC55193R00BEEK600 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
193 Ohms ±0,1% 0,25W, 1/4W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Kosteutta kestävä Metallikalvo
ERC55193R00BEEK600
DigiKeyn tuotenumero
541-ERC55193R00BEEK600-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ERC55193R00BEEK600
Kuvaus
RES 193 OHM 0.1% 1/4W AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
31 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Ominaisuudet
Kosteutta kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Aksiaalinen
Resistanssi
Koko/mitat
0,097" halk. x 0,280" pit. (2,46mm x 7,11mm)