ERC509K5300BEEA500 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Tekniset tiedot
9.53 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Kosteutta kestävä Metallikalvo
ERC509K5300BEEA500
DigiKeyn tuotenumero
541-ERC509K5300BEEA500TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ERC509K5300BEEA500
Kuvaus
RES 9.53K OHM 0.1% 1/10W AXIAL
Tarkka kuvaus
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Koko/mitat
0,070" halk. x 0,150" pit. (1,78mm x 3,81mm)