ERC5051K100DEEK500
DigiKeyn tuotenumero
541-ERC5051K100DEEK500-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ERC5051K100DEEK500
Kuvaus
RES 51.1K OHM 0.5% 1/10W AXIAL
Tarkka kuvaus
51.1 kOhms ±0,5% 0,1W, 1/10W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Kosteutta kestävä Metallikalvo
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Koko/mitat
0,070" halk. x 0,150" pit. (1,78mm x 3,81mm)