ERC50453K00FEEK500 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Tekniset tiedot
453 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Kosteutta kestävä Metallikalvo
ERC50453K00FEEK500
DigiKeyn tuotenumero
541-ERC50453K00FEEK500-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ERC50453K00FEEK500
Kuvaus
RES 453K OHM 1% 1/10W AXIAL
Tarkka kuvaus
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Koko/mitat
0,070" halk. x 0,150" pit. (1,78mm x 3,81mm)