ERC5011K800DEEK500
DigiKeyn tuotenumero
541-ERC5011K800DEEK500-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ERC5011K800DEEK500
Kuvaus
RES 11.8K OHM 0.5% 1/10W AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
31 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
11.8 kOhms ±0,5% 0,1W, 1/10W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Kosteutta kestävä Metallikalvo
Kategoria
Ominaisuudet
Kosteutta kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Aksiaalinen
Resistanssi
Koko/mitat
0,070" halk. x 0,150" pit. (1,78mm x 3,81mm)