ERC50102R00DEEK500 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
102 Ohms ±0,5% 0,1W, 1/10W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Kosteutta kestävä Metallikalvo
ERC50102R00DEEK500
DigiKeyn tuotenumero
541-ERC50102R00DEEK500-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ERC50102R00DEEK500
Kuvaus
RES 102 OHM 0.5% 1/10W AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
31 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Ominaisuudet
Kosteutta kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Aksiaalinen
Resistanssi
Koko/mitat
0,070" halk. x 0,150" pit. (1,78mm x 3,81mm)