CW02B75R00JE70 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Vishay Dale
Varastossa: 51
Varastossa: 0
75 Ohms ±5% 3,75W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Kosteutta kestävä Kierresuojattu
CW02B75R00JE70
DigiKeyn tuotenumero
CW02B75R00JE70-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CW02B75R00JE70
Kuvaus
RES 75 OHM 3.75W 5% AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
CW02B75R00JE70 -mallit
Valm.
Ominaisuudet
Kosteutta kestävä
Sarja
Lämpötilakerroin
±30ppm/°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Toimintalämpötila
-65°C – 350°C
Aksiaalinen
Toleranssi
Koko/mitat
0,188" halk. x 0,562" pit. (4,78mm x 14,27mm)