CW01075R00KE123 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Vishay Dale
Varastossa: 97
Tekniset tiedot
Varastossa: 0
Varastossa: 424
75 Ohms ±10% 13W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Kosteutta kestävä Kierresuojattu
CW01075R00KE123
DigiKeyn tuotenumero
CW01075R00KE123-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CW01075R00KE123
Kuvaus
RES 75 OHM 13W 10% AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
CW01075R00KE123 -mallit
Valm.
Ominaisuudet
Kosteutta kestävä
Sarja
Lämpötilakerroin
±30ppm/°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-65°C – 350°C
Aksiaalinen
Toleranssi
Koko/mitat
0,375" halk. x 1,781" pit. (9,52mm x 45,24mm)