CW01047R00JE73HE on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Varastossa: 100
Varastossa: 70
47 Ohms ±5% 13W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Kierresuojattu
CW01047R00JE73HE
DigiKeyn tuotenumero
CW01047R00JE73HE-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CW01047R00JE73HE
Kuvaus
RES 47 OHM 13W 5% AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
CW01047R00JE73HE -mallit
Kategoria
Koostumus
Valm.
Lämpötilakerroin
±30ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 350°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Aksiaalinen
Resistanssi
Koko/mitat
0,375" halk. x 1,781" pit. (9,52mm x 45,24mm)