CW010470R0KE73 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Varastossa: 142
470 Ohms ±10% 13W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Kosteutta kestävä Kierresuojattu
CW010470R0KE73
DigiKeyn tuotenumero
CW010470R0KE73-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CW010470R0KE73
Kuvaus
RES 470 OHM 13W 10% AXIAL
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
CW010470R0KE73 -mallit
Lämpötilakerroin
±30ppm/°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Toimintalämpötila
-65°C – 350°C
Koko/mitat
0,375" halk. x 1,781" pit. (9,52mm x 45,24mm)