CW01033K00KE73 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Vishay Dale
Varastossa: 79
Tekniset tiedot
Varastossa: 0
33 kOhms ±10% 13W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Kosteutta kestävä Kierresuojattu
CW01033K00KE73
DigiKeyn tuotenumero
CW01033K00KE73-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CW01033K00KE73
Kuvaus
RES 33K OHM 13W 10% AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
CW01033K00KE73 -mallit
Ominaisuudet
Kosteutta kestävä
Sarja
Lämpötilakerroin
±30ppm/°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Toimintalämpötila
-65°C – 350°C
Koko/mitat
0,375" halk. x 1,781" pit. (9,52mm x 45,24mm)