CW010200R0JE73
DigiKeyn tuotenumero
541-CW010200R0JE73TR-ND - Rullattu teippi (TR)
541-CW010200R0JE73CT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CW010200R0JE73
Kuvaus
RES 200 OHM 13W 5% AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
200 Ohms ±5% 13W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Kosteutta kestävä Kierresuojattu
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CW010200R0JE73 -mallit
Kategoria
Koostumus
Valm.
Ominaisuudet
Kosteutta kestävä
Sarja
Lämpötilakerroin
±30ppm/°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Toimintalämpötila
-65°C – 350°C
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Resistanssi
Valmistajan laitepakkaus
Aksiaalinen
Toleranssi
Koko/mitat
0,375" halk. x 1,781" pit. (9,52mm x 45,24mm)