CW01018R00JE12 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Tekniset tiedot
18 Ohms ±5% 13W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Kosteutta kestävä Kierresuojattu
CW01018R00JE12
DigiKeyn tuotenumero
CW01018R00JE12-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CW01018R00JE12
Kuvaus
RES 18 OHM 13W 5% AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
CW01018R00JE12 -mallit
Ominaisuudet
Kosteutta kestävä
Sarja
Lämpötilakerroin
±30ppm/°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-65°C – 350°C
Koko/mitat
0,375" halk. x 1,781" pit. (9,52mm x 45,24mm)