CW01015R00JE12HS on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
15 Ohms ±5% 13W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Kosteutta kestävä, Pulsseja kestävä Kierresuojattu
CW01015R00JE12HS
DigiKeyn tuotenumero
CW01015R00JE12HS-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CW01015R00JE12HS
Kuvaus
RES 15 OHM 13W 5% AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
CW01015R00JE12HS -mallit
Kategoria
Koostumus
Valm.
Ominaisuudet
Kosteutta kestävä, Pulsseja kestävä
Sarja
Lämpötilakerroin
±30ppm/°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-65°C – 350°C
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Resistanssi
Valmistajan laitepakkaus
Aksiaalinen
Toleranssi
Koko/mitat
0,375" halk. x 1,781" pit. (9,52mm x 45,24mm)