CRCW251286K6FKTG on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Vishay Dale
Varastossa: 3 071
Suora
Panasonic Industry
YAGEO
Panasonic Industry
Samankaltainen
YAGEO
86.6 kOhms ±1% 1W Piirivastukset 2512 (6332 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
CRCW251286K6FKTG
DigiKeyn tuotenumero
CRCW251286K6FKTG-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CRCW251286K6FKTG
Kuvaus
RES SMD 86.6K OHM 1% 1W 2512
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
CRCW251286K6FKTG -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Koko/mitat
0,248" pit. x 0,124" lev. (6,30mm x 3,15mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)