CRCW25127M50FKEG
DigiKeyn tuotenumero
541-CRCW25127M50FKEGTR-ND - Rullattu teippi (TR)
541-CRCW25127M50FKEGCT-ND - Cut Tape (CT)
541-CRCW25127M50FKEGDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CRCW25127M50FKEG
Kuvaus
RES SMD 7.5M OHM 1% 1W 2512
Tarkka kuvaus
7.5 MOhms ±1% 1W Piirivastukset 2512 (6332 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
CRCW25127M50FKEG -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Koko/mitat
0,248" pit. x 0,124" lev. (6,30mm x 3,15mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)