CRCW25122R70JNTG on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Vishay Dale
Varastossa: 3 090
Samankaltainen
2.7 Ohms ±5% 1W Piirivastukset 2512 (6332 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
CRCW25122R70JNTG
DigiKeyn tuotenumero
CRCW25122R70JNTG-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CRCW25122R70JNTG
Kuvaus
RES SMD 2.7 OHM 5% 1W 2512
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
CRCW25122R70JNTG -mallit
Lämpötilakerroin
±200ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Koko/mitat
0,248" pit. x 0,124" lev. (6,30mm x 3,15mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)