CRCW251214K0FKTG on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Vishay Dale
Varastossa: 1 723
Tekniset tiedot
Parannus
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Suora
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
Parannus
YAGEO
Panasonic Industry
Samankaltainen
YAGEO
14 kOhms ±1% 1W Piirivastukset 2512 (6332 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
CRCW251214K0FKTG
DigiKeyn tuotenumero
CRCW251214K0FKTG-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CRCW251214K0FKTG
Kuvaus
RES SMD 14K OHM 1% 1W 2512
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
CRCW251214K0FKTG -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
2512 (6332 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,248" pit. x 0,124" lev. (6,30mm x 3,15mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)