CRCW251213R0JNEG
DigiKeyn tuotenumero
541-13XTR-ND - Rullattu teippi (TR)
541-13XCT-ND - Cut Tape (CT)
541-13XDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CRCW251213R0JNEG
Kuvaus
RES SMD 13 OHM 5% 1W 2512
Tarkka kuvaus
13 Ohms ±5% 1W Piirivastukset 2512 (6332 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
CRCW251213R0JNEG -mallit
Lämpötilakerroin
±200ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Koko/mitat
0,248" pit. x 0,124" lev. (6,30mm x 3,15mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)