CRCW2512100RJNEG
DigiKeyn tuotenumero
541-100XTR-ND - Rullattu teippi (TR)
541-100XCT-ND - Cut Tape (CT)
541-100XDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CRCW2512100RJNEG
Kuvaus
RES SMD 100 OHM 5% 1W 2512
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 Ohms ±5% 1W Piirivastukset 2512 (6332 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CRCW2512100RJNEG -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200
Valm.
Lämpötilakerroin
±200ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
2512 (6332 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,248" pit. x 0,124" lev. (6,30mm x 3,15mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)