CRCW1210180KJNEA on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Panasonic Industry
Varastossa: 3 890
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Panasonic Industry
Varastossa: 9 922
Tekniset tiedot
Samankaltainen
180 kOhms ±5% 0,5W, 1/2W Piirivastukset 1210 (3225 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
CRCW1210180KJNEA
DigiKeyn tuotenumero
541-180KVTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CRCW1210180KJNEA
Kuvaus
RES SMD 180K OHM 5% 1/2W 1210
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
CRCW1210180KJNEA -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200
Valm.
Lämpötilakerroin
±200ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaus / kotelo
1210 (3225 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,024" (0,60mm)