CRCW120649R9FKEAHP
DigiKeyn tuotenumero
541-49.9UTR-ND - Rullattu teippi (TR)
541-49.9UCT-ND - Cut Tape (CT)
541-49.9UDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CRCW120649R9FKEAHP
Kuvaus
RES SMD 49.9 OHM 1% 3/4W 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
49.9 Ohms ±1% 0,75W, 3/4W Piirivastukset 1206 (3216 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200, Pulsseja kestävä Paksukalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CRCW120649R9FKEAHP -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200, Pulsseja kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,122" pit. x 0,063" lev. (3,10mm x 1,60mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,026" (0,65mm)