CRCW1206499KFKEB on loppunut, eikä siitä voi tällä hetkellä tehdä jälkitilausta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Vishay Dale
Varastossa: 31 381
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Suora
Panasonic Industry
Suora
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
Parannus
TE Connectivity Passive Product
Bourns Inc.
499 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Piirivastukset 1206 (3216 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
CRCW1206499KFKEB
DigiKeyn tuotenumero
CRCW1206499KFKEB-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CRCW1206499KFKEB
Kuvaus
RES SMD 499K OHM 1% 1/4W 1206
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
CRCW1206499KFKEB -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Osan tila
Valmistus lopetettu DigiKeyllä
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,024" (0,60mm)