CRCW1206499KFKEAC
DigiKeyn tuotenumero
541-CRCW1206499KFKEACTR-ND - Rullattu teippi (TR)
541-CRCW1206499KFKEACCT-ND - Cut Tape (CT)
541-CRCW1206499KFKEACDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CRCW1206499KFKEAC
Kuvaus
RES 499K OHM 1% 1/4W 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
499 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Piirivastukset 1206 (3216 metrinen) Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
CRCW1206499KFKEAC -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Koko/mitat
0,120" pit. x 0,061" lev. (3,05mm x 1,55mm)
Resistanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,026" (0,65mm)