CRCW12061K80FKTA on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Vishay Dale
Varastossa: 60 681
Tekniset tiedot
Parannus
Vishay Dale
Varastossa: 13 551
Tekniset tiedot
Suora
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
Parannus
YAGEO
Panasonic Industry
Samankaltainen
YAGEO
Samankaltainen
Bourns Inc.
1.8 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Piirivastukset 1206 (3216 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
CRCW12061K80FKTA
DigiKeyn tuotenumero
CRCW12061K80FKTA-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CRCW12061K80FKTA
Kuvaus
RES SMD 1.8K OHM 1% 1/4W 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
CRCW12061K80FKTA -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,024" (0,60mm)